Potřebujete informace k našim oborům studia? Hodně jich najdete na stránkách jednotlivých oborů: zaměření oboru, učební plán, doplňkové kurzy, které jsou součástí studia, fotografie a videa… Přesto můžete mít řadu dotazů nebo se potřebujete poradit o výběru nejvhodnějšího oboru.

Rádi i vám telefonicky zodpovíme všechny dotazy, vysvětlíme rozdíly mezi obory nebo upřesníme proces přijímání. Na telefonním čísle 731 446 916 vám bude odpovídat zpravidla ředitel školy.

Zavolat můžete kdykoli. Nebude-li moci se vám v danou chvíli věnovat, zavolá později zpět.

Kromě toho každý čtvrtek od 16 do 17 hodin má ředitel školy vyhrazen čas pro konzultace po telefonu.

Chcete raději školu navštívit? Zaregistrujte se a ve chvíli, kdy bude prohlídka školy možná, vám pošleme mail s pozvánkou.

Mám zájem registrovat se k prohlídce školy

Kromě uvedených možností nabízíme také online konzultace s našimi učiteli, během kterých si alespoň na dálku prohlédnete školu virtuální prohlídkou, získáte kompletní informace ke zvoleným oborům studia, k přijímacímu řízení a další. Bude samozřejmě i prostor pro vaše dotazy nebo pro delší rozhovor o škole a studiu. Konzultace se uskuteční v termínu, který s vámi dohodneme a zúčastníte se jí pomocí vašeho počítače nebo mobilu.


Mám zájem o online konzultaci