V době “koronavirové” je konání dnů otevřených dveří nejisté do poslední chvíle. V současné době není možné pořádat dny otevřených dveří obvyklou formou. Proto nabízíme ONLINE INFORMAČNÍ KONZULTACE s našimi učiteli, během kterých si alespoň na dálku prohlédnete školu virtuální prohlídkou, získáte kompletní informace ke zvoleným oborům studia, k přijímacímu řízení a další.

Tento formulář slouží k vyjádření zájmu o online konzultace o oborech vyučovaných na naší škole. Zaregistrujete-li se pomocí následujícího formuláře, domluvíme s vámi termín online přenosu.

Během konzultace vám představíme školu (vč. virtuální prohlídky), seznámíme vás s oborem studia, s obsahem učiva a odborných praxí, s podmínkami přijímacího řízení, s pravidelnými akcemi, které pro studenty pořádáme. Bude prostor i pro vaše dotazy. Konzultace bude vždy pro jeden obor nebo pro menší skupinu podobných oborů. Můžete ji uskutečnit pomocí vašeho počítače nebo mobilu.


Ekologie a biologie (maturitní)
Mechanik strojů a zařízení (maturitní)
nástavbové maturitní studium denní nebo dálkové
Opravář zemědělských strojů (učební)
Strojní mechanik (zámečník), Nástrojař, Obráběč kovů (učební)
Truhlář, Tesař (učební)
Instalatér (učební)
Zedník, Stavební práce (učební)

Po rezervaci času na online konzultace si můžete provést i registraci pro případnou návštěvu školy. Ve chvíli, kdy bude prohlídka školy možná, vám pošleme mail s pozvánkou.

Mám zájem registrovat se k prohlídce školy

A samozřejmě nám můžete také zavolat a zeptat se na vše, co vás o škole a přijímání ke studiu zajímá. Rádi vám vše zodpovíme, na telefonu je ředitel školy.

Kontakt pro telefonickou konzultaci