V pátek 5. dubna 2019 uspořádala rožnovská škola 2. kolo VII. ročníku Interligy. Této tradiční sportovní soutěže se účastní zemědělské školy a průmyslové školy se zemědělskými studijními obory z České a Slovenské republiky.

Celkové umístění určuje součet bodů, které získají reprezentanti jednotlivých škol ve čtyřech disciplínách – jízdě zručnosti, volejbale, florbale a stolním tenise (v případě rovnosti bodů je rozhodujícím kritériem jízda zručnosti). V jednotlivých soutěžích i celkovém pořadí tentokrát dominovaly slovenské školy.

Na 1. místě se umístila SOŠ Kežmarok, na 2. místě SOŠ polytechnická Liptovský Mikuláš, 3. místo pak obsadila SŠZePř Rožnov.

Co je Česko-slovenská interliga?

Archiv – říjen 2018:
začal nám nový ročník Interligy, a to turnajem v Liptovském Mikuláši.

Připomeňme, že “ročník” Interligy trvá vlastně dva roky a sestává ze čtyř kol konaných na zúčastněných školách (SŠTZ Nový Jičín, SOŠ Kežmarok, SOŠP Liptovský Mikuláš, SŠZePř Rožnov p.R.). Soutěž má dlouhou tradici, tento ročník je již sedmý. Naše škola obhajuje celkové vítězství, kterého jsme dosáhli v minulém ročníku.

První kolo VII. ročníku Česko-slovenské Interligy se konalo v Liptovském Mikuláši 4. – 5. října 2018. Jen o fous nám uniklo celkové vítězství v tomto kole.