Naše basketbalové družstvo chlapců bojovalo na okresní i krajské úrovni.

Dne 22. 10. a 6. 11. 2018 se naší žáci zúčastnili okresního a následně krajského kola v basketbale v kategorii VI. Žáci hráli ve složení – Jan Andreas Dobrovolný, Palacký Radek, Böhm Pavel, Böhm Tomáš, Šturala David, Budín Lukáš, Janyška Tomáš, Rošlapil Michal.

Okresního turnaje se zúčastnilo 5 družstev. Chlapci po tvrdých bojích okresní kolo vyhráli a postoupili do krajského finále, které se hrálo v Ostravě.

Krajského kola se rovněž zúčastnili školy zaměřené na košíkovou a jejich výkon byl o hodně lepší než u „amatérských“ družstev. Naší žáci bojovali, ale na výkony ostatních 4 škol nestačili, a tak se umístili na 5. místě.

Dne 19.11. 2018 se žáci opět sešli na okresním finále v basketbale žáků, tentokrát v kategorii V. Družstvo doplnil žák Jan Juroška.Turnaje se zúčastnilo 6 škol. Hrálo se ve dvou skupinách. Naši žáci horším skóre se umístili na druhém místě ve skupině. Ve finále si zahráli o 3. – 4. místo s Bílovcem. Toto družstvo se jim podařilo porazit, a tak se umístit na 3. místě.

Všem reprezentantům patří velké poděkování za bojovné sportovní výkony.