Úvod » Aktuality, akce
02.02.2015

Sportovec školy 2014 - 15


Výsledky dílčích závodů a fotografie ze seriálu Sportovec školy. Přidány výsledky z ledna 2015 (hod na koš, kliky).

 

V průběhu školního roku se konají soutěže dalšího ročníku seriálu Sportovec školy. Propozice a termíny jsou zde.

Výsledky

 

Kliky   29.1.2015
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Sopuch Kryštof 85 100
2. PaedDr. Kusý Bohumír 51 85
3.,4. Bartoň Vít 50 75
3.,4. Schlinger Martin 50 75
5. Bolek Tomáš 48 65
6. Hub Petr 36 60
7. Fulín Martin 34 55
8. Pospíšil Daniel 33 50
9. Hofman Jindřich 32 45
10. Moravec Milan 28 40
11. Schovánek Jiří 24 35
12. Vahala Jaroslav 17 30

 

Hody na koš dívky 29.1.2015
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1., 2. Mgr. Horňáčková J. 5 100
1., 2. Mikulenková Vanesa 5 100
3.,4. Batoňová Michaela 4 75
3.,4. Sopuchová Lucie 4 75
5. Selucká Sofie 2 65
6. Masnicová Veronika 1 60

 

 Hody na koš muži 29.1.2015  
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Rýdel Daniel 11 100
2.,3. Balcar Vojtěch 9 85
2.,3. Mgr. Dubec Pavel  9 85
4. -6. Omaník Jakub 6 70
4. -6. Mgr. Šustala Petr 6 70
4. -6. Vaculík Dominik 6 70
7.-9. Kubesa Adam 5 55
7.-9. Somer Dominik 5 55
7.-9. Váhala Jaroslav 5 55
10.-13. Indrák Daniel 4 40
10.-13. Krupa Miroslav 4 40
10.-13. Pospíšil Daniel 4 40
10.-13. Šotola Václav 4 40
14.-16. Bolek Tomáš 3 21
14.-16. Hofmann Jindřich 3 21
14.-16. Pešl Aleš 3 21
17.-23. Hub Petr 2 10
17.-23. Kožar Jan 2 10
17.-23. Novák Petrt 2 10
17.-23. Moravec Milan 2 10
17.-23. Ocásek Jakub 2 10
17.-23. Přibyl Zdeněk 2 10
17.-23. Štekl Michal 2 10
24.-26. Menšík Tomáš 1 0
24.-26. Nevlud Tomáš 1 0
24.-26. Schovánek Jiří 1 0

 

Kolo - časovka - muži 3.10.2014  
       
pořadí příjmení a jméno výsledný čas body
1. Malina Ondřej 15:40:00 100
2. Mičulka Jaromír 15:47:00 85
3. Ing. Váňa Karel 15:59:00 75
4. Dorazil Jan 16:26:00 70
5. Lichnovský Radek 16:32:00 65
6. Fojtík Lukáš 17:10:00 60
7. PaedDr. Kusý Bohumír 17:15:00 55
8. Matera Lukáš 17:18:00 50
9. Jalič Pavel 17:35:00 45
10. Ing. Appelt Richard 18:07:00 40
11. Grexa Jiří 18:56:00 35
12. Kroker Přemysl 18:57:00 30
13. Putala Lukáš 19:27:00 25
14. Jiříček Petr 19:58:00 21
15. Jakoubek David 20:09:00 17
16. Malina Tomáš 20:44:00 13
17. Rýpar Filip 21:04:00 10
18. Hrbáč Otakar 21:53:00 7
       
       
Kolo - časovka - ženy 3.10.2014  
       
pořadí příjmení a jméno výsledný čas body
1. Jurečková Jesika 16:46:00 100
2. Šturalová Aneta 20:30:00 85

 

  Běh 3000 m muži   26.9.2014  
         
pořadí příjmení a jméno startovní číslo výsledný čas body
1. Vavruš Daniel 165 11:13 100
2. Indrák Daniel 148 11:31 85
3. Kovář Tomáš 164 11:35 75
4. Kroker Přemysl 170 11:55 70
5. Sopuch Kryštof 146 12:24 65
6. Mičulka Jaromír 131 12:59 60
7. Lorek Jakub 152 13:07 55
8. Hub Petr 198 13:18 50
9. Ocásek Jakub 138 13:25 45
10. Ing. Váňa Karel 157 13:28 40
11. Kováč Michal 130 13:33 35
12. Krajča Daniel 197 13:38 30
13. PaedDr. Kusý Bohumír  149 13:42 25
14. Macháček Dominik 137 15:27 21
15. Putala Lukáš 147 15:51 17
16. Žabenský David 200 16:16 13
17. Nepivoda Matěj 199 16:16,1 10
18. Ing. Appelt Richard   16:51 7
19. Parvonič Adam 154 20:00 4
         
         
  Běh 1500 m ženy   26.9.2014  
         
pořadí příjmení a jméno startovní číslo výsledný čas body
1. Mikulenková Daniela 145 8:33 100
2. Šturalová Aneta 139 8:43 85
3. Masnicová Veronika 140 9:10 75
4. Vojtíšková Kateřina 155 9:11 70
5. Fojtíková Nikol 144 9:37 65
6. Najzarová Michaela 153 10:00 60
7. Mgr. Biskupová Galina 158 10:13 55
8. Cingelová Denisa 166 12:08 50
9. Ličková Adriana 160 12:28 45
10. Gebauerová Dominika 159 12:29 40

 

Běh 100 m muži 26.9.2014  
       
pořadí příjmení a jméno výsledný čas body
1. Hub Petr 12,9 100
2.-3. Indrák Daniel 13,05 85
2.-3. Kubesa Adam 13,05 85
4. Konečný Milan 13,38 70
5.-6. Janoušek Robert 13,40 65
5.-6. Vavruš Daniel 13,40 65
7.-8. Sopuch Kryštof 13,70 55
7.-8. Ťažký Mateo 13,70 55
9. Putala Lukáš 14,00 45
10.-13. Bednář Dominik 14,10 40
10.-13. Karafiát Vojtěch 14,10 40
10.-13. Nepivoda Matěj 14,10 40
10.-13. Žabenský David 14,10 40
14. Ing. Váňa Karel 14,15 21
15. Kusý Jiří 14,26 17
16. Kováč Michal 14,39 13
17. Přibyl Zdeněk 14,42 10
18.,19. Lorek Jakub 14,50 7
18.,19. Mičulka Jaromír 14,50 7
20. Manda Lukáš 14,60 2
21. Ocásek Jakub 14,63 1
       
Běh 100 m ženy 26.9.2014  
       
pořadí příjmení a jméno výsledný čas body
1. Cingelová Denisa 15,9 100
2. Masnicová Veronika 16,0 85
3.-4. Čechová Karolína 16,1 75
3.-4. Mikulenková Daniela 16,1 75
5. Bučková Denisa 16,2 65
6. Fojtíková Nikol 16,3 60
7.-8. Horatiová Zuzana 16,7 55
7.-8. Lašáková Markéta 16,7 55
9. Šturalová Aneta 16,8 45
10. Rýdlová Markéta 18,6 40
11. Kolářová Kristýna 19,8 35

 

Hod granátem muži 26.9.2014  
       
pořadí příjmení a jméno metry body
1. Hub Petr 58 100
2. Mgr. Dubec Pavel 55 85
3. Vavruš Daniel 54 75
4. Karafiát Vojtěch 52 70
5. Bednář Dominik 49 65
6. Janoušek Robert 48 60
7.-8. Kusý Jiří 47 55
7.-8. Mičulka Jaromír 47 55
9. Ťažký Mateo 45 45
10.-14. Kováč Michal 42 40
10.-14. Kovář Tomáš 42 40
10.-14. Manda Lukáš 42 40
10.-14. Zuzaňák Daniel 42 40
10.-14. Žabenský David 42 40
15. Zábranský Daniel 41 17
16.-18. Bolek Tomáš 40 13
16.-18. Krajča Daniel 40 13
16.-18. Ocásek  Jakub 40 13
19.-21. Indrák Daniel 37 4
19.-21. Nachmilner Pavel 37 4
19.-21. Ing. Váňa Karel 37 4
       
       
Hod granátem ženy 26.9.2014  
       
pořadí příjmení a jméno metry body
1. Gomezová Delia Valero 37 100
2. Cingelová Denisa 33 85
3. Mikulenková Daniela 30 75
4. Mgr. Horňáčková Jitka 26 70

 

Shyby 19.12.2014  
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Zháněl David 20 100
2. Fridrich Tomáš 18 85
3.,4. Jurčík David 13 75
3.,4. Přibyl Zdeněk 13 75
5.,6. Hub Petr 11 65
5.,6. Zuzaňák Daniel 11 65
7.,8. Černín Ondřej 10 55
7.,8. Kusý Bohumír, PaedDr. 10 55
9. Váňa Karel, Ing. 9 45
10. Macháček Dominik 8 40

 

Sedy-lehy 19.12.2014  
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Pop Karel 66 100
2.-4. Kusý Bohumír, PaedDr. 50 85
2.-4. Jurčík David 50 85
2.-4. Hub Petr 50 85
5. Zháněl David 49 65
6. Mikulenková Daniela 46 60
7. Přibyl Zdeněk 38 55
8. Váňa Karel, Ing. 36 50

 

Benč 19.12.2014  
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Jurčík David 41 100
2.-4. Černín Ondřej 38 85
2.-4. Fridrich Tomáš 38 85
2.-4. Vícha Zbyněk 38 85
5. Zuzaňák Daniel 32 65
6. Kusý Bohumír, PaedDr. 31 60
7. Hub Petr 30 55
8. Váňa Karel, Ing. 25 50
9. Přibyl Zdeněk 24 45
10. Macháček Dominik 8 40

 

 

 

 

       
  Shyby 19.12.2014  
       
pořadí příjmení a jméno počet body
1. Zháněl David 20 100
2. Fridrich Tomáš 18 85
3.,4. Jurčík David 13 75
3.,4. Přibyl Zdeněk 13 75
5.,6. Hub Petr 11 65
5.,6. Zuzaňák Daniel 11 65
7.,8. Černín Ondřej 10 55
7.,8. Kusý Bohumír, PaedDr. 10 55
9. Váňa Karel, Ing. 9 45
10. Macháček Dominik 8 40

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace
U Jezu 7, 741 01 Nový Jičín
IČ: 00848077
Tel.  556 706 301