Úvod » Aktuality, akce
22.03.2015

Volejbalový půlmaratón

Dne 19.3.2015 se uskutečnil v tělocvičně SŠTZ Nový Jičín volejbalový turnaj tříd denního studia. Zúčastnilo se 13 tříd, odehrálo se 40 utkání.

Žáci hráli ve dvou skupinách (mladší a starší), do finále postoupily dvě třídy z každé skupiny - 1.MS, 2.A, 2.U, 1.N.
Vyvrcholením turnaje byl souboj o první místo mezi 2.U a 1.N, kdy favorizované 2.U byli důstojným soupeřem žáci 1.N.
Výsledné pořadí:

1. místo 2.U
2. místo 1.N
3. místo 1.MS
4. místo 2.A

Turnaj proběhl během 12-ti hodin v příjemné atmosféře, sportovní výkony byly mnohdy obdivuhodné, žáci usilovně bojovali o co nejlepší výsledky.
Turnaj proběhl v bojovné atmosféře.

Mgr. Hana Fingerhúttová

Volejbalový půlmaratón 2013

Ve čtvrtek 21.2.2013 od 8:00 do 20:00 hod.proběhl volejbalový půlmaratón za účasti 11 družstev, složených ze studentů denního studia naší školy. Hrálo se ve 2 skupinách – 1.a 2.ročníky, 3.a 4.ročníky systémem každý s každým. První dvě družstva ve skupinách postoupila do finále, kde bojovala o 1. až 4. místo. Celkem se odehrálo 29 zápasů. Během turnaje si 3 družstva zahrála s týmem učitelů naší školy.

Favoritem turnaje byla družstva 4.A a 3.B, ale výborným výkonem vyřadila třída 1.A třídu 4.A z boje o první místo. Překvapením turnaje byl postup 2.U do finále.

Celkové pořadí ve finále:

1. 3.B
  2. 1.A
  3. 4.A
  4. 2.U

Volejbalový půlmaratón 2012

Ve čtvrtek 1. března 2012 proběhl od 8:00 hod tradiční volejbalový půlmaratón za účasti osmi družstev, složených ze studentů denního studia naší školy. Žáci hráli nepřetržitě 12 hodin.

Celkem bylo odehráno 36 zápasů. Nejprve se hrálo systémem každý s každým. Poté každé družstvo mělo možnost zahrát si se zkušeným družstvem kantorů naší školy. Nakonec se pokračovalo vyřazovacím způsobem dle umístění z tabulky z první části. Favoritem turnaje byly po první části turnaje třídy 2. A a 4. B, ale obě byly vyřazeny v semifinále a nakonec bojovaly o třetí místo, které získala třída 4. B. Ve finále se utkaly třídy 2. N a 2. B. Po napínavém zápase se z vítězství radovali žáci třídy 2. B.