Úvod » Aktuality, akce
25.01.2018

Volejbalisté překvapili


Nově sestavené družstvo našich volejbalistů dokázalo porazit řadu zkušených soupeřů.

 

Volejbal - Frýdek Místek – krajské finále

„A tak jsme vyhráli“ ….   Ve čtvrtek ráno jsme odjeli na turnaj do FM..…. nevěděli, s kým budeme hrát, kolik zápasů, jakým systémem, jaká bude úroveň….. A tak se sešlo poprvé pár kluků, kteří hrají volejbal.  Bez ambicí, plní nasazení a odhodlání se poprat o umístění v krajské soutěží. Kluci se seznamovali, rozehrávali, rozehráli, sehrávali a hráli proti výborným týmům MS kraje (6 vítězných škol 6ti okresů), a nakonec s velkým uměním, štěstím a týmovým výkonem a duchem tento turnaj vyhráli a postoupili do oblastního finále…. „A tak jsme vyhráli“

                                                                                                                                             Pavel Dubec

Volejbal - Frýdek Místek – oblastní finále

16.1.2018 jsme odehráli oblastní finále ve volejbale chlapců ročníku narození 2000-2003 (vítězové Olomouckého, Zlínského a MS kraje). Pouze vítěz turnaje si zajistil postup a místo v celostátním republikovém finále v Liberci. V prvním zápase porazilo gymnázium Kojetín gymnázium Staré Město 2:0 na sety, ve druhém naše škola TZNJ porazila gymnázium Staré Město také 2:0 (25 – 11 a 25 – 8). Ve třetím rozhodujícím zápase „finále“ nastoupila naše škola s gymnáziem Kojetín. V krásném, vyrovnaném, fair play hraném zápase, plném emocí, výborných individuálních sportovních výkonů, nakonec zvítězilo gymnázium Kojetín 2:0 na sety v poměrech 25-21 a 25-23. A tak se rozplynul sen o účasti na republikovém finále.

Děkuji všem chlapcům za výbornou reprezentaci školy, reprezentaci sebe sama, vzorné chování a vystupování, bojovnost a kolektivní výkon. Volejbal hráli:  Adam Molnár a Roman Šenk – nahrávka, Pavel Bohm a Josef Štec - smeč, Šimon Malý, Vojtěch Kučerka a Lukáš Parolek – blok, Dominik Jurča – univerzál.

                                                                                                                                                      Pavel Dubec   

 Fotogalerie: 

 

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace
U Jezu 7, 741 01 Nový Jičín
IČ: 00848077
Tel.  556 706 301 


Ochrana osobních údajů